17 годишен от ДОЛНО ЕЗЕРОВО катастрофира

На 28.05.т.г. около 23.40 ч. в района между улиците «Паркова» и «Младост» в бургаския квартал «Долно Езерово», поради загуба на контрол самостоятелно катастрофира, падайки на пътното платно индивидуално електрическо превозно средство, управлявано от 17 годишен младеж от същия квартал, който с контузия на левия глезен, е прегледан в УМБАЛ – Бургас и освободен за домашно лечение, без опасност за живота.

Коментари