Задържаха 19 годишен в Меден Рудник

 На 21.05.т.г. около 00.40 ч. в района до бл. 57 в ж.к. «Меден Рудник» служители от Четвърто Районно управление – Бургас спрели за проверка л.а. «Санг Йонг Актион», с бургаска регистрация, управляван от 19 годишен бургазлия, като установили, че същия шофира след употреба на наркотични вещества / канабис/. При проверка на автомобила са намерени и иззети две топчета зелена суха растителна маса / марихуана/ и пластмасов гриндер, съдържащ суха зелена растителна маса / марихуана/. Общото количество на намереното наркотичино вещество е около 3 гр. Бургазлията отказал да даде кръв и урина за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.

Коментари