Свърталище в ж.к. Лазур създава напрежение ВИДЕО




Коментари

  1. Моля Ви, уточнете от колко време сградата не се използва , защо и кой е разпоредил това ? Всичко си има причина, имена и хората, които са отговорни са взели заплати за действие или бездействие.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. да, наистина, нека ги напишат кои са

      Изтриване

Публикуване на коментар