Моля Ви, уточнете от колко време сградата не се използва , защо и кой е разпоредил това ? Всичко си има причина, имена и хората, които са отговорни са взели заплати за действие или бездействие.
да, наистина, нека ги напишат кои са
Моля Ви, уточнете от колко време сградата не се използва , защо и кой е разпоредил това ? Всичко си има причина, имена и хората, които са отговорни са взели заплати за действие или бездействие.
ОтговорИзтриванеда, наистина, нека ги напишат кои са
Изтриване