Задържаха двама бургазлии във Възраждане
На 20.05.т.г. около 23.40 ч. в района на бургаската улица «Цар Самуил» служители от Първо Районно управление – Бургас спрели за проверка двама 24 годишни бургазлии, като в единия от тях намерили плик с канабис с тегло около 30 грама, а във втория - канабис с тегло около 2 грама. Бургазлиите са задържани със заповеди за задържане за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Коментари
Публикуване на коментар