Блъснаха 63 годишен от ГОРНО ЕЗЕРОВО
На 17.06.т.г. около 17.30 ч. на кръстовището до магазин «Младост» в несебърския квартал «Камелия» л.а. «Сеат Алхамбра», със старозагорска регистрация, управляван от 44 годишен старозагорец при движение на заден ход блъска преминаващия зад автомобила 63 годишен пешеходец от бургаския квартал «Горно Езерово», който с повърхностни наранявания е транспортиран до болница «Сърце и мозък» - Бургас.
Коментари
Публикуване на коментар