Заловиха мъже с наркотици в ПОБЕДА
На 09.06.т.г. около 16.50 ч. служители от отдел «Криминална полиция» при ОДМВР - Бургас съвместно със служители от Първо Районно управление - Бургас и сектор «Специализирани полицейски сили» при ОДМВР - Бургас извършили претърсване в частен дом, разположен на ул. «Вълко Пушков» в кв. «Победа», обитаван от 51 годишен криминално проявен бургазлия, като на адреса са установени и още двама криминално пробявени бургазлии / на 28 и 35 години/ . Намерени и иззети са 45 пликчета с бяло кристалообразно веществово / метамфетамин/ с общо тегло около 25 грама. Мъжете са задържани за срок до 24 часа. Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление – Бургас.
Коментари
Публикуване на коментар