Запали се автомобил във ВЪЗРАЖДАНЕ
На 18.06.т.г. около 06.50 ч. в Първо Районно управление – Бургас е получено съобщение за горящ лек автомобил «Пежо 306», с варненска регистрация, паркиран пред вх. Д на бл. 31 в ж.к. «Възраждане», собственост на 49 годишен бургазлия. Огънят е потушен от един противопожарен автомобил и четирима огнеборци. От инцидента са засегнати основно : двигателния отсек, предния ляв калник, предната броня без регистрационен номер, акумулатора и двигателя. Не са открити следи от умишлен палеж. Вероятно автомобила се е самозапалил вследствие на късо съединение в електрическата система. Работата по случая продължава.
Коментари
Публикуване на коментар