Децата от ДГ „Пинокио“ в МЕДЕН РУДНИК се превърнаха във вълшебни герои с "Приказките оживяват"
За пореден път ДГ „Пинокио“ - гр. Бургас взе участие в Националната програма „Хубаво е в детската градина“, насочена към изграждането на позитивна образователна среда и подкрепяща здравословния начин на живот в ранна детска възраст. Тазгодишното участие на бургаската детска градина премина под надслов „Приказките оживяват“ - проект, който цели развиване на въображението у най-малките, насърчаване на творческото им мислене и любовта към книгите чрез разнообразни образователни дейности.
„В този специален ден децата прекрачиха прага на един вълшебен свят, в който любимите приказни герои оживяха пред очите им и ги поведоха към нови приключения. Дворът на детската градина се изпълни с детски смях, цветове, музика и магия, а всяко дете се почувства част от приказна история. „Приказките оживяват“ ще превърне всеки ден в незабравимо пътешествие, изпълнено с творчество, игри, нови знания и ценни уроци за доброто, приятелството и смелостта. Чрез разнообразни дейности малчуганите ще развиват своето въображение, ще се потапят в света на книгите и ще откриват колко красиви и поучителни могат да бъдат приказките. Пожелаваме си тази приказка да продължава безкрай, да носи радост и вдъхновение и да остави незабравими спомени в сърцата на всички деца, защото всяко от тях заслужава да бъде герой в своята собствена приказка“, споделят от ДГ „Пинокио“.

Коментари
Публикуване на коментар